-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein VariCook Slim (10030684)
6 238 ₴
5 926,10 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10030684
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужність 3400 Вт: потужна подвійна індукційна варильна поверхня
-
10 рівнів: індивідуально регульована потужність і температура
-
Склокерамічна поверхня: для легкого очищення
Характеристики:
- Вимикач на передній панелі зі звуковим сигналом
- Рівні потужності: 200, 400, 600, 800, 1000, 1100, 1200, 1400, 1600 та 1800 Вт
- Налаштування температури: 60-240°C з кроком 20°C
- Функція таймера для автоматичного вимкнення: від 1 до 180 хвилин
- автоматичне розпізнавання горщика
- низьке теплове випромінювання в навколишнє середовище
- Варильна поверхня автоматично вимикається, коли на ній немає каструлі
- Захист від перегріву
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (загальні): приблизно 60 x 7 x 36 см (ШxВxГ)
- Розміри (варильна поверхня): приблизно 29 x 27,5 см (Ш x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 135 см
- Вага: приблизно 5,2 кг
- Потужність (велика + мала конфорка): 2000 + 1400 Вт
- Живлення: 220-240 В; 50-60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 926,10 ₴





