Головні особливості:
-
Професійна продуктивність: загальна потужність 10,4 кВт на п'яти конфорках, ідеально підходить для різних технік та стилів приготування.
-
Елегантна мідна рамка: стильний дизайн із захистом скляної поверхні, ідеально підходить для стильних кухонь
-
Безпечна технологія FFD: автоматичне відключення газу у разі втрати полум'я для максимального захисту під час приготування їжі.
Характеристики:
- Газова варильна поверхня з 5 конфорками
- Металеві ґудзики чорного кольору
- Пальник Wok 3,4 кВт
- Швидкий пальник 2,4 кВт
- Напівшвидкий пальник 2 x 1,8 кВт
- Додатковий пальник 1,0 кВт
- Вбудований пристрій захисту від полум'я (FFD).
- Електричне запалювання
- Високоякісний мідний каркас
- Чавунні підставки для каструль у формі X для оптимальної стійкості
- Сумісний зі зрідженим нафтовим газом (LPG) та природним газом (комплект для переобладнання входить до комплекту)
Обсяг поставки:
- газова плита
- 1 x комплект для переобладнання на зріджений газ (LPG/природний газ)
- Регулятор зі шлангом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: 700 x 100 x 510 мм (Ш x В x Г)
- Розміри для встановлення: 560 x 480 мм (Ш x Г)
- Вага: 16 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 475 ₴







