Головні особливості:
-
Компактний клас: Окремостояча міні-посудомийна машина.
-
2 комплекти посуду: ідеально підходить для щоденного використання.
-
Простота використання: простий вибір програми та режим додаткового сушіння.
Характеристики:
- Клас енергоефективності: D
- Рівень шуму під час роботи: макс. 58 дБ
- Вбудований прилад: ні
- на 2 комплекти посуду
- Не потрібна установка
- Не потрібне стаціонарне підключення до води
- 3 програми: ЕКО, Інтенсивна та Швидка
- Стандартна програма: ECO
- Стандартна тривалість програми: 155 хвилин
- внутрішній резервуар на 5 л
- Глибина з відкритими дверцятами: 75 см
- Довжина впускного шланга: приблизно 150 см
- Довжина зливного шланга: приблизно 150 см
- Джерело живлення: 220~240 В
Обся поставки:
- 1 х посудомийна машина
- 1 х тримач для столових приборів
- 1 х впускний шланг
- 1 х зливний шланг
- 1 х лійка для солі
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри виробу: 43,5 x 43,5 x 42 см (ШxВxГ)
- Вага: 13,6 кг
- Довжина кабелю: 1,5 м (штекер VDE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип посудомийної машини | Компактна |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 2 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 13.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴







