-5%

Електричний камін Klarstein Bormio (10035086)
7 330 ₴
6 963,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035086
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ілюзія полум'я: Електричний камін у приміщенні
-
2 рівні потужності нагрівання: 950 або 1900 Вт.
-
Простота у використанні: з регульованим термостатом і тижневим таймером.
-
Унікальний стиль: є місце для зберігання декоративних колод.
Характеристики:
- Електричний камін із функцією обігрівання.
- 2 рівні потужності нагрівання: 950 або 1900 Вт.
- Регулювання температури від 7 до 30 °C.
- Дуже реалістичні гарячі вугілля й полум'я
- Виявлення відкритого вікна: автоматично вимикається в разі падіння температури.
- Пульт дистанційного керування для увімкнення та вимкнення
- Настроювання можна регулювати безпосередньо на пристрої.
- Приховані перемикачі
- Місце для зберігання декоративних колод
- Тижневий таймер
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розмір: ок. 49 х 79 х 35,5 см (ШxВxГ)
- Вага: ок. 22 кг
- Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Площа обігріву | 18 кв.м |
| Вага каміну | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 963,50 ₴



