-5%

Фритюрниця Klarstein Prime Air 8 1500 Вт (10040026)
6 199 ₴
5 889,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10040026
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Місткість заповнення: 23 л
- термостійкий корпус
- 8 програм: жаріння на гарячому повітрі, жаріння на гарячому повітрі та гриль, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє та нижнє нагрівання, бродіння, розморожування, підтримка тепла
- Функція таймера
- Передній клапан із панорамним вікном
- Поворотний перемикач
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50 Гц
- Фритюрниця Prime Air 1500W 23л таймер 8 програм
Обсяг поставки:
- 1х пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 43,2 x 44,7 x 34,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 32,5 x 19 x 32 см (ШxВxГ)
- Довжина джерела живлення приблизно 100 см.
- Вага: приблизно 10 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 447 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 889,05 ₴






