-5%

Витяжка Klarstein Aurora Eco 550 м³/год (10039927)
10 920 ₴
10 374 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10039927
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Особливо ефективний: клас гідродинамічної ефективності A
-
Енергозбереження: екологічно чистий клас енергоефективності A+
-
Потужний проти вихлопних газів: максимальна продуктивність витяжного повітря до 550 м³ / год
Характеристики:
- Клас енергоефективності: A+
- Продуктивність витяжного повітря: макс. 550 м³/год
- Доступні кольори світлодіодів: білий, червоний, зелений, синій, жовтий, фіолетовий, помаранчевий, бірюзовий та жовто-зелений
- Низький рівень шуму при роботі: 63 дБ на максимальному рівні потужності
- Легке переведення в режим рециркуляції можливе за допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям.
- Повний монтажний комплект, включаючи настінні кронштейни, дюбелі та шурупи
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 x облицювання каміна
- 1 x випускний шланг
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні хаорактеристики:
- Розміри (максимальні розміри приладу): приблизно 60 x 51,5 x 32 см (Ш x В x Г без обшивки димоходу)
- Мінімальна/максимальна глибина пристрою: приблизно 12/32 см
- Висота обрамлення каміна: приблизно 40 - 75 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 16,5 кг
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 550 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 515 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 16.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 374 ₴





