-5%

Морозивниця Klarstein SweetSwirl (10046256)
21 999 ₴
20 899,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046256
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Швидко та домашньо: приготування нескладного морозива
-
3-в-1: для морозива, смузі та молочних коктейлів
-
Класний вигляд: система видачі, як у класичного м'якого морозива
Характеристики:
- Функція безперервного охолодження запобігає таненню морозива після приготування.
- Отвір для заправки в кришці для легкого додавання інгредієнтів
- Відображення залишкового робочого часу під час роботи
- Холодоагент: R600a
- Споживана потужність: 200 Вт
Обсяг поставки:
- 1 х машина для морозива
- 1 х щітка для чищення
- 1 х воронка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристкики:
- Розміри: приблизно 27,8 x 39,9 x 50,6 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 16 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Морожениця |
| Тип морозивниці | напівавтоматична |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 399 мм |
| Ширина | 278 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 899,05 ₴






