Головні особливості:
-
Теплий розумний дім: розкішне конвекційне опалення з додатком управління
-
ЕКО режим і комфорт: 2 режими нагрівання для економічного споживання
-
Розкішний вигляд: плоска панель із загартованим склом передньої частини
Характеристики:
- Компактний конвекційний обігрівач для настінного або стоячого використання
- 2 рівні нагріву на вибір: 1250 або 2500 Вт
- Інтелектуальне керування через додаток Klarstein
- мобільний завдяки підлоговим роликам
- Особливо елегантний дизайн: фасад із загартованого скла
- за бажанням з фоновим освітленням або без нього
- Діапазон температур: 5 - 50°C
- автоматична робота завдяки тижневому таймеру
- Чіткий світлодіодний дисплей на пристрої з сенсорним керуванням
- Два режими нагріву: режим ECO (споживання вдвічі) і режим комфорт
- Режим Anti-frost запобігає охолодженню та замерзанню пристрою
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Захист наконечника: автоматичне відключення при перекиданні
- Можливість настінного кріплення - кріпильний матеріал в комплекті
- включаючи невеликий пульт дистанційного керування: 2 батарейки типу АА (не входять в комплект)
- Живлення: 230В ~ 50/60Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри (включаючи коліщатка): приблизно 85 x 53 x 25 см (ШxВxГ)
- Розміри (без коліщаток): приблизно 85 x 46,5 x 8,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: приблизно 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 597 ₴







