Головні особливості:
-
Нагрівання до 50 °C: 2 рівні нагріву 1250 або 2500 Вт
-
Просто зручно: керуйте за допомогою програми Klarstein, повністю сумісної з Alexa, або за допомогою дистанційного керування
-
Програмований: практичний тижневий таймер і автоматичне ввімкнення або вимкнення за допомогою 24-годинного таймера
Характеристики:
- Вимикач на пристрої та на пульті
- підходить для приміщень до 45 м²
- Програма Klarstein доступна для Android та iOS
- Діапазон температур: 5 - 50 °C з кроком 1 °C
- Таймер: регульований погодинно до 24 годин
- невидимий світлодіодний дисплей
- Відображення кімнатної температури
- Два рівня нагріву (1250 Вт / 2500 Вт)
- Еко режим
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Введення звуку при натисканні клавіш
- Живлення: 220-245 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 х база з підлоговими колесами
- 1 х монтажний матеріал для настінного монтажу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включно з ніжками): приблизно 83,2 x 40 x 22 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 83,2 x 40 x 9,7 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: прибл 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 45 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 832 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 597 ₴








