-5%

Конвекційний обігрівач Klarstein Bornholm Curved Ambient (10033062)
6 750 ₴
6 412,50 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 10033062
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Заспокійливе тепло: два рівні нагріву з потужністю 1000 або 2000 Вт
-
Програмування Cleverheat : сенсорний дисплей, тижневий таймер і регульований термостат
-
Компактний і гнучкий: настінний монтаж або мобільний автономний пристрій
-
Гра атмосферного світла: вибір, кольорове тепло та навколишнє освітлення
-
Усе під контролем: великий світлодіодний дисплей температури та дистанційне керування
-
Захист від бризок: завдяки класу захисту IP24, також для ванної кімнати
-
Швидкий нагрів: X-образний нагрівальний елемент з алюмінію
-
Вигнута панель: оптимізоване тепловипромінювання завдяки вигнутій формі
Характеристики:
- Вимикач на пристрої та на пульті
- Діапазон температур: 5 - 45 °C з кроком 1 °C
- Таймер: регульований погодинно до 24 годин
- LED сенсорний дисплей
- Відображення кімнатної температури
- два рівня нагріву (1000 Вт / 2000 Вт)
- Еко режим
- Захист від перегріву
- Введення звуку при натисканні клавіш
- Можливе кріплення на стіну - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 x підставка
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 82 x 45 x 25 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 82 x 45 x 10,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: прибл 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 412,50 ₴








