Головні особливості:
-
Потужне нагрівання: два рівні нагріву з потужністю 1000 або 2000 Вт
-
Тепло у ванній кімнаті: підходить для вологих приміщень завдяки захисту від бризок води відповідно до IP24
-
Програмування Cleverheat: термостат із захистом від перегріву для температури від 5 до 40 °C
-
Гнучке використання: використовуйте як настінний блок або, з додатковими доступними підлоговими коліщатками, повністю мобільний як окремий блок (коліщатка в комплект не входять)
-
Практична технологія: світлодіодний дисплей з тижневим таймером - зручне програмування на кожен день
-
Х-подібний алюмінієвий нагрівальний елемент: ефективний з конвекційною циркуляцією тепла для приміщень до 40 м²
-
Стильно: плоска нагрівальна панель із вигнутою поверхнею та білим покриттям
Характеристики:
- підходить для всіх приміщень до 40 м²
- можна комбінувати для опалення великих приміщень
- Принцип конвекції: циркуляція повітря за рахунок нагріву
- можна поєднувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Автоматичний режим з двома рівнями роботи (слабкий / сильний пульс)
- сильна тепловіддача: якщо температура в кімнаті більш ніж на 4 °C нижче бажаної
- низька тепловіддача: коли температура в кімнаті більш ніж на 2 °C нижче бажаної
- блокування від дітей
- Детектор відкритого вікна: Термостат виявляє відкриті вікна та автоматично вимикає пристрій
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x кріплення для настінного монтажу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 80 x 40 x 8 см (ШxВxГ)
- Вага: близько 5,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴







