Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужність: 2500 Вт потужності обігріву для приміщень до 50 м²
-
Чіткий і точний: світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням для налаштування 24-годинного та тижневого таймерів
Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Корисна площа: до 50 м² (залежно від утеплення приміщення)
- Клас захисту: IP24
- Діапазон температур: 5° - 50°C з кроком 1°C
- Керування Wi-Fi через додаток Klarstein через пристрої Android або iOS
- Виявлення OpenWindow: визначає швидке зниження температури та автоматично вимикає нагрівання
- Перемикач увімкнення/вимкнення на пристрої та через додаток
- Таймер: регульований погодинно до 24 годин
- Тижневий таймер
- LED сенсорний дисплей
- Відображення кімнатної температури
- два рівня нагріву
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Можливість настінного кріплення - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 x база (з 2 колесами кожна)
- 1 х монтажний матеріал для настінного монтажу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 101 x 52 x 26 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 101 x 44 x 11 см.
- Довжина кабелю: 150 см
- Вага: приблизно 6,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 642 ₴










