Головні особливості:
-
Теплова потужність за бажанням: швидкий нагрів в діапазоні температур від 5 до 35 °C
-
Усе з першого погляду: електронне керування зі світлодіодним дисплеєм або за допомогою дистанційного керування
-
MX-ThermalFin Design: на 65% більше продуктивності завдяки спеціальній формі ребра для ефективного зігрівання
-
Потужний нагрів: з потужністю 2500 Вт, 3 рівнями нагріву та режимом ECO
-
Безпека в експлуатації: спеціальна реберна структура і кришка для поверхні охолоджувача
-
Спокійний сон: з 24-годинним таймером для функції ввімкнення/вимкнення
-
2-шарова система нагріву: з подвійною U-подібною нагрівальною трубкою
-
Компактний і мобільний: невелика вага і підлогові колеса для зручності транспортування
-
Оптимальний розподіл тепла: завдяки збільшеній поверхні нагріву з 12 нагрівальними ребрами
Характеристики:
- сильна теплова потужність 2500 Вт
- включаючи підлогові колеса для мобільного використання
- Рівень нагріву: високий/середній/низький
- Налаштування зберігаються в режимі очікування
- Система Anti-frost: захищає приміщення від пошкодження морозом
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Перемикач автоматичного вимикача
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (у складених рулонах): приблизно 61 x 69 x 15 см (ШxВxГ)
- Розміри (розгорнуті рулони): приблизно 61 x 69 x 24 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 180 см
- Вага: приблизно 14,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 10 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 14.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 555 ₴









