
Масляний радіатор KLARSTEIN Thermaxx Heatstream 2500 Вт 5-35 °C 35-50 м² (10035055)
7 357 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10035055
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Головні особливості:
-
Потужний нагрів: з потужністю 2500 Вт, 3 рівнями нагріву та режимом ECO
-
Потужність нагріву за бажанням: легке регулювання температури від 5 до 35 °C завдяки цифровому дисплею
-
Швидке нагрівання: система перегріву з повітряними проходами в 12 нагрівальних ребрах може забезпечити ефективне, швидке нагрівання
-
Зручно: легко керувати за допомогою пульта дистанційного керування
-
Економічний: знижене споживання енергії завдяки режиму ECO
-
Безпека під час роботи: Автоматичне відключення через захист від перегріву
-
Мобільний: легко переміщати завдяки підлоговим роликам
-
Спокійний сон: з 24-годинним таймером для функції ввімкнення/вимкнення
Характеристики:
- Теплова потужність: 2500 Вт
- відповідний розмір приміщення: 35 - 50 м² (залежно від ізоляції)
- 4 режими роботи: низький/середній/високий/ECO
- Таймер: увімкнення/вимкнення до 24 годин
- Діапазон температур: від 5 до 35°C
- включаючи підлогові колеса для мобільного використання
- Система пам'яті: налаштування зберігаються в режимі очікування
- Захист від перегріву
- Перемикач автоматичного вимикача
- особливо низький робочий шум
- підходить для алергіків завдяки низькій турбулентності повітря
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х масляний радіатор
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 х підлогові ролики
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 48,3 x 66,5 x 14,3 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 12 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 665 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 357 ₴









