-5%

Тепловентилятор KLARSTEIN pilot future design 1000/2000 Вт (10034161)
4 346 ₴
4 128,70 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10034161
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Контроль температури: автоматичне ввімкнення та вимкнення для постійних температур
-
Широкий діапазон нагріву: обертання на 60° для кращого розподілу тепла
-
Ефективне опалення: два рівні нагріву потужністю 1000 або 2000 Вт до 20 м²
-
Зручно: включає повнофункціональний пульт дистанційного керування
-
Економія місця: мінімальна потреба в просторі завдяки безлопатевій вентиляції
-
Вражаюче: незалежне від вентилятора 4-кольорове освітлення білого, зеленого, фіолетового або синього кольорів
Характеристики:
- сенсорна панель управління з LED дисплеєм
- кімнатна температура регулюється в межах від 16 до 40 °C
- таймер увімкнення/вимкнення з інтервалом від 1 години до 12 годин
- тиха робота завдяки безлопатевій вентиляції
- фіксоване положення завдяки круглій основі
- компактний дизайн
- живлення: 220 - 240 В ~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х нагрівач повітря
- 1 х пульт дистанційного керування з батарейками
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- розміри: приблизно 29 x 57 x 17 см (ШxВxГ)
- вага пристрою: приблизно 2,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 128,70 ₴




