Головні особливості:
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat зігріває вас здоровим інфрачервоним випромінюванням
-
Економне накопичення тепла: вбудована мармурова пластина для безперервного випромінювання тепла навіть без джерела живлення
-
Ефективна технологія інфрачервоного тепла: обігрів приміщення потужністю 1300 Вт
Характеристики:
- Потужність: 1300 Вт
- Ефективна площа: до 26 м²
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Вимикач на задній панелі пристрою
- Низький рівень шуму завдяки інфрачервоній технології
- Функція антизамерзання
- Автоматичне регулювання температури: вимикається при досягненні встановленої температури і знову вмикається, коли вона падає нижче 3 °C
- Міцна стійка завдяки широким ніжкам
- безступінчастий регулятор температури
- окремо стоїть пристрій
- Натуральний камінь: справжній мармур з Монголії (не полірований)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 x підставка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 48 x 67 x 25 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 180 см
- Вага: приблизно 11,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 26 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1300 Вт |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 11.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 470 ₴








