Головні особливості:
-
Вдвічі краще: потужна конвекційна технологія нагріває повітря, а інфрачервоні промені можуть забезпечити миттєве відчуття тепла на шкірі
-
Вічний: завдяки простому дизайну підходить для сучасних і класичних житлових приміщень
-
Індивідуально та чітко: ефективне опалення завдяки програмованому тижневому таймеру та великому світлодіодному дисплею
Характеристики:
- Комбінований обігрівач з конвекцією та інфрачервоною технологією
- Вимикач на задній панелі пристрою
- Діапазон температур: 5 - 45°C
- світлодіодний дисплей
- Батьківський контроль
- програмований тижневий таймер
- дві ноги з двома колесами кожна
- точний регулятор температури
- Настінний або окремо стоїть
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 х база з колесами
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та тенічні характеристики:
- Розміри: приблизно 83 x 40 x 9,5 см (ШxВxГ)
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 83 x 47 x 28 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 150 см
- Вага: прибл 5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 589 ₴









