Головні особливості:
- Опалення на ваш вибір: поступове налаштування температури від 5 до 35 °C
- Простота використання : всі налаштування можна зробити за допомогою сенсорної панелі пристрою або за допомогою пульта дистанційного керування
- Приємний клімат: три налаштування нагріву до 2200 Вт і дві швидкості вентилятора на вибір
- Цілий рік: обігрівач 2-в-1 і вентилятор в одному для використання влітку та взимку
- Економія місця: конструкція типу «вежа» може забезпечити невелику площу та оптимальний розподіл тепла
- Прямо в кожен кут: перемикання коливань для кращого розподілу повітря
- Низький рівень шуму: лише 39 дБ - підходить для використання в спальні
- Безпечний: замок від дітей, тумблер і захист від перегріву
Характеристики:
- Тип: Електричний обігрівач
- PTC нагрівальний елемент
- Потужність: максимум 2200 Вт
- Ступені нагріву: 3 (інтелектуальний режим, слабкий теплий вітер, сильний теплий вітер)
- Швидкості вентилятора: 2 (легкий вітерець, сильний вітерець)
- Конструкція: окремо стоїть
- Ручка для перенесення для зручного переміщення
- Багато комфорту завдяки пульту дистанційного керування
- Коливання для хорошого розподілу тепла
- Матеріал корпусу: метал, пластик
- Ніша для зберігання пульта дистанційного керування на пристрої
- Для пульта дистанційного керування потрібні 2 батареї 1,5 В AAA (не входять в комплект)
- Джерело живлення: 220 - 240 В~ / 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 * Тепловентилятор
- 1 x пульт дистанційного керування (батарея не входить)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 32 x 85,5 x 20,3 см (ШxВxГ)
- Вага: близько 6,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 355 ₴









