Головні особливості:
-
Стильний розподільник тепла: 2 рівні потужності з 1000 або 2000 Вт для температури до 40 °C
-
Привертає увагу: завдяки елегантному дизайну з вигнутою скляною передньою частиною
-
Елегантний: фасад із безпечного скла з чітким світлодіодним дисплеєм
Характеристики:
- Діапазон температур: 16 - 40°C
- до 40 м2
- Таймер: регульований погодинно до 24 годин
- LED сенсорний дисплей
- два рівня нагріву 1000 або 2000 Вт
- Сенсорна панель управління
- термостат
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP24
- Окремо стоячий пристрій з підлоговими роликами
- Можливе кріплення на стіну - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 х база з колесами
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 85 x 47 x 25 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 85 x 38 x 9 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 145 см
- Вага: прибл 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 166 ₴









