Головні особливості:
-
Потужне тепло на терасі: ефективний темний інфрачервоний обігрівач потужністю 2200 Вт
-
Не відблискує: інфрачервоне випромінювання через алюмінієву панель - відсутність освітлення, відсутність відблисків, відсутність приваблення комах
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Потужність: 2200 Вт
- Ефективна площа: до 15 м²
- Радіус дії: прибл
- Діапазон температур: 5 - 45°C
- атмосферостійкий корпус з порошковим покриттям
- Надзвичайно великий нагрівальний елемент: прожектор розміром 100 x 32 см для ефективного обігріву столів
- Пульт дистанційного керування для зручного вмикання/вимкнення з блокуванням клавіш і режимом ECO для вимкнення дисплея
- Клас захисту: IPX4
- включаючи монтажний матеріал
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямована передача тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Темний випромінювач: не випромінює світло, не приваблює комарів
- підходить лише для захищених зовнішніх зон: криті тераси з бічним захистом тощо.
- Блок живлення пульт дистанційного керування: батарея 1 x CR2032 (в комплекті)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x пульт дистанційного керування з батарейкою CR2032
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (без кронштейна): приблизно 100 x 32 x 6 см (ШxВxГ).
- Розміри (з тримачем): приблизно 100 x 32 x 17 см (ШxВxГ).
- Кабель: приблизно 150 см
- Вага: прибл 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний, Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 550 ₴









