Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat цілеспрямовано нагріває предмети
-
Без пилу та шуму: інфрачервона панель гріє без вентилятора
Характеристики:
- Потужність: 700 Вт
- Ефективна площа: до 14 м²
- Клас захисту: IP44
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон температур: 0 - 37°C
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, а не пряме нагрівання повітря
- Температура поверхні нагрівальної панелі: від 85 до 95 °C
- із захистом від перегріву
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- легка конструкція
- Мотив: карта світу, політична
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 120 x 60 x 5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 150 см
- Вага: приблизно 6,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 700 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 6.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 110 ₴









