Головні особливості:
-
Вау-ефект: інтерфейс графічного дизайну
-
Ефективність: до 98% перетворення енергії в теплове випромінювання
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat цілеспрямовано нагріває предмети
Характеристики:
- Потужність: 600 Вт
- Ефективна площа: до 12 м²
- Ефективна дальність: прибл
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Інфрачервоне тепло: цілеспрямований нагрів об'єктів, без прямого запису повітря
- Клас захисту IP54: Пилонепроникний / повний захист від бризок води
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Легке встановлення через підключення до живлення
- із захистом від перегріву
- зі зручним дистанційним керуванням
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики::
- Розміри: прибл.101 x 60 x 2 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: прибл.190 см.
- Вага: приблизно 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 600 Вт |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 512 ₴







