-5%

Інфрачервоний обігрівач Klarstein Air Art Smart 7 м² 350 Вт (10037831)
3 799 ₴
3 609,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10037831
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Універсал: керуйте одним або кількома пристроями одночасно
-
350 Вт: сильна потужність нагріву
Характеристики:
- Потужність: 350 Вт
- Ефективна площа: до 7 м²
- підходить для ванних кімнат
- Клас захисту IP44, повністю захищений від бризок води
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- енергозберігаючий, 98% енергії перетворюється в теплове випромінювання
- Діапазон температур: 0 - 37°C
- Температура поверхні нагрівальної панелі: від 85 до 95 °C
- із захистом від перегріву
- OpenWindow Detection: автоматичне відключення при зниженні температури
- IR ComfortHeat: обігріває освітлених людей і предмети, без прямого нагріву повітря
- Klarstein App Experience : керування Wi-Fi через смартфон
- Тижневий таймер дозволяє запрограмувати час нагріву для кожного дня тижня
- відсутність робочого шуму
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- легка збірка
- супер плоский дизайн
- монтаж стін, що економить місце
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 60 x 5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 3,6 кг
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 350 Вт |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 609,05 ₴






