Головні особливості:
-
Швидке нагрівання: гібридна нагрівальна панель потужністю 750 Вт
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Гібридна система опалення: 70% інфрачервоного теплового випромінювання, 30% конвекційного теплообміну
Характеристики:
- окремо стояча гібридна нагрівальна панель
- 70% інфрачервоного теплового випромінювання, 30% конвекційного опалення
- Інфрачервоне опалення нагріває предмети безпосередньо, конвекційне опалення нагріває повітря в приміщенні
- Потужність: 750 Вт
- Ефективна площа: до 14 м²
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- із захистом від перегріву
- Захист наконечника: автоматичне відключення в разі перекидання
- Батьківський контроль
- Програмується завдяки тижневому таймеру
- Виявлення відкритих вікон: Виявляє відкриті вікна через зниження температури та вимикається
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Керування на пристрої за допомогою програми Klarstein або дистанційного керування
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 105 x 56 см x 18 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 10,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування, Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні, Захист від дітей, Захист від вологи |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 750 Вт |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 10.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 232 ₴






