Головні особливості:
-
Розумний дім: керування через додаток Klarstein
-
Для всієї квартири: обігрівач підходить для будь-якого житлового приміщення
-
Чітка форма: функціональна та шикарна в промисловому дизайні
Характеристики:
- SmartHome: повний контроль за допомогою програми Klarstein через смартфон або планшет
- Поступово регульований термостат
- Ступінь захисту: IP24
- Режим роботи: теплове випромінювання (інфрачервоний обігрівач) / конвекція
- можна комбінувати для опалення великих приміщень
- програмований тижневий таймер
- OpenWindow Detection: виявляє відкриті вікна та автоматично вимикається
- практичне кріплення до стіни
- Переднє дзеркало із захистом від запотівання
- Мінімальна відстань для встановлення: 25 см з боків до стін і 60 см до підлоги
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батареї AAA (не входять в комплект)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Загальні розміри: приблизно 120 x 60 x 8 см (ШxВxГ).
- Розміри: довжина кабелю приблизно 155 см
- Вага: приблизно 17 кг
- Потужність: 1000 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування, Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 344 ₴








