-5%

Інфрачервоний обігрівач Klarstein Hot Spot Crystal (10032942)
8 344 ₴
7 926,80 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032942
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat зі здоровим інфрачервоним випромінюванням
-
Тепло у ванній: захист від бризок води згідно IP24
-
Готовий до рук і теплий: вбудований тримач для рушників з нержавіючої сталі
Характеристики:
- підходить для всіх приміщень до 17 м²
- Потужність: 850 Вт
- Ефективна площа: до 17 м²
- Клас захисту: IP24
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Автоматична робота з двома рівнями роботи (слабка / сильна потужність нагріву)
- Сильна потужність нагріву: якщо температура в кімнаті більш ніж на 4 °C нижче бажаної
- Слабка потужність опалення: якщо температура в приміщенні більш ніж на 2 °C нижче бажаної температури
- Батьківський контроль
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х нагрівальна панель
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 45 x 120 x 2,8 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 130 см
- Вага: приблизно 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 17 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Таймер, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від вологи |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 850 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 926,80 ₴







