Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужність : завдяки потужності 850 Вт макс.
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat нагріває безпосередньо за допомогою інфрачервоного випромінювання
Характеристики:
- Потужність: 850 Вт
- Корисна площа: до 17 м²
- Клас захисту: IP24
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон температур: 5 - 40°C
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, а не пряме нагрівання повітря
- з блокуванням від дітей
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Мінімальна відстань до підлоги 15 см
- Мінімальна відстань до стелі 50 см
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47 x 122 x 7 см (ШxВxГ).
- Кабель: приблизно 134 см
- Вага: приблизно 14,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 17 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від вологи, Захист від дітей |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 850 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.34 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 14.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 810 ₴









