-5%

Інфрачервоний обігрівач для ванної кімнати KLARSTEIN Hot Spot Crystal Flow LED 36 м² 2000 Вт 5-40 °C (10035036)
8 733 ₴
8 296,35 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10035036
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Гаряча комбінація: нагрівач PTC потужністю 1800 Вт та інфрачервоний елемент потужністю 200 Вт
-
Рушники під рукою: 2 інтегровані рушникосушки з нержавіючої сталі
-
Від 5 до 40 °C: регулюється за допомогою сенсорної панелі з великим світлодіодним дисплеєм
Характеристики:
- Потужність PTC нагрівача: 1100 / 1800 Вт
- Потужність інфрачервоної рушникосушки: 200 Вт
- підходить для всіх приміщень до 36 м²
- Клас захисту: IPX4
- Режим роботи: конвекція (PTC обігрівач) / теплове випромінювання (інфрачервона рушникосушка)
- Можна комбінувати для опалення великих приміщень
- Автоматична робота з двома рівнями роботи (слабка / сильна потужність нагріву)
- Сильна потужність нагріву: якщо температура в кімнаті більш ніж на 4 °C нижче бажаної
- Слабка потужність опалення: якщо температура в приміщенні більш ніж на 2 °C нижче бажаної температури
- Мінімальна відстань для встановлення: 25 см до стін і 60 см до підлоги
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х нагрівальна панель
- 2 рушникосушки
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 45 x 82 x 19 см (ШxВxГ).
- Розміри відстань між рушникосушки і радіатором: приблизно 4,8 / 8 см
- Розміри: довжина кабелю приблизно 150 см
- Вага: приблизно 9,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 36 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Терморегулятор, Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від вологи |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1800 Вт |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 9.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 296,35 ₴









