Головні особливості:
-
Приємно, як сонце: IR Comfort Heat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
-
Тепло на вулиці: приємне тепло для прохолодних днів і ночей з весни до осені
-
Професіонал з обігріву: два вибираються рівні нагріву з потужністю 350 і 700 Вт
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Потужність: 700 Вт
- 2 рівня нагріву: 350 Вт, 700 Вт
- Ефективна площа: до 14 м²
- Коливання: 120° або 360°
- Управління через панель управління
- Клас захисту: IPX4
- Класна сенсорна решітка
- Водостійкий корпус із литого під тиском алюмінію з порошковим покриттям
- Захист від перекидання з функцією автоматичного відключення
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямована передача тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 22,5 х 41 см (ØxВ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 2,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 700 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 131 ₴








