Головні особливості:
-
Ефективне опалення: інфрачервоні обігрівачі для приємного променистого тепла
-
Приємно, як сонце: IR Comfort Heat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
-
Різні рівні нагріву: опалення 1200 або 600 Вт
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Потужність: 1200 Вт
- 2 режими нагріву: 600 Вт, 1200 Вт
- Ефективна площа: до 24 м²
- Радіус дії: прибл
- Коливання: 120° або 360°
- Управління через панель управління
- Водостійкий корпус із литого під тиском алюмінію з порошковим покриттям
- Клас захисту: IPX4
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямована передача тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 22 x 56 см (ØxH)
- Довжина шнура живлення: приблизно 180 см
- Вага: приблизно 2,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 949 ₴










