Головні особливості:
-
Привертає увагу: декоративний газовий обігрівач для тераси, веранди або активного відпочинку
-
Простий у використанні: завдяки електричній системі запалювання
-
Добре приховане: місце для зберігання газових балонів максимальною вагою 15 кг і максимальною висотою 65 см
Характеристики:
- Чорний корпус з порошковим покриттям
- Потужність: 11,2 кВт
- Тиск газу: макс. 50 мбар
- Витрата газу: 815 г/год
- відповідні гази: пропан, бутан і суміші
- Теплове випромінювання через рефлектор
- оптимальна ефективність
- Ремінь безпеки
- для газових балонів максимальною вагою 15 кг або максимальною висотою 65 см
- включаючи шланг і редуктор тиску
Обсяг поставки:
- 1 х газовий обігрівач як монтажний комплект
- 1 х шланг і редуктор тиску
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: діаметр парасольки приблизно 71 см.
- Розміри: діаметр основи приблизно 53 см (Ø).
- Розміри: діаметр столу 54 см
- Розміри: від краю столу до колони приблизно 12 см
- Висота: приблизно 222 см
- Вага: приблизно 19 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 11.2 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2220 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 245 ₴








