Головні особливості:
-
Приємне тепло: газовий обігрівач потужністю 10 кВт (728 г/год).
-
Повністю мобільний: ручка для перенесення з нержавіючої сталі та транспортувальні колеса для легкого позиціонування
-
Повний захист: захисна решітка захищає пальник від небажаного доступу
Характеристики:
- Загальна потужність: 10 кВт (728 г/год)
- Тиск газу: макс. 50 мбар
- відповідні гази: пропан і бутан
- Теплове випромінювання через рефлектор
- попередньо зібраний з’єднувальний шланг
- оптимальна ефективність
- Ручка для перенесення з нержавіючої сталі
- Ремінь безпеки
- Запобіжна решітка навколо конфорки
- Підлогові рулони
- Захист наконечника з вбудованим газовим стопором
- Захисне покриття: з поліуретановим покриттям, УФ-стабілізоване, стійке до погодних умов і міцне
- доступні в різних кольорах
Обсяг поставки:
- 1 х газовий обігрівач як монтажний комплект
- 1 х з'єднувальний шланг
- 1 х редуктор тиску
- 1 x захисний футляр
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Діаметр радіаційного обігрівача: приблизно 40 см (Ø)
- Діаметр основи: приблизно 51 см (Ø)
- Висота: приблизно 142 см
- Вага: приблизно 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 355 ₴








