Головні особливості:
-
Газовий обігрівач для обігріву закритих зовнішніх поверхонь або внутрішніх приміщень незалежно від електричної мережі або постійного опалення
-
підходить для використання з балонами зі зрідженим газом бутану або пропану до 15 кг (типи газу G30 і G31 та їх суміші)
-
Легке запалювання керамічного паливного елемента за допомогою вбудованого п'єзозапальника
-
Інфрачервоний керамічний пальник для швидкого обігріву зон приміщення за допомогою теплового випромінювання
-
3-ступінчастий регульований газовий клапан для теплової потужності 1500, 2800 або 4100 Вт
Характеристики:
- включаючи одноступінчастий регулятор низького тиску (підходить для використання у закритих приміщеннях на відкритому повітрі)
- Категорія пристрою: I3B/P (50) (пристрій може працювати з бутаном та пропаном при робочому тиску 50 мбар)
- Витрата газу: 109 г/год (рівень 1), 204 г/год (рівень 2), 289 г/год (рівень 3)
- Система запалювання: п'єзоелектрична
- Тип газового балона: від 5 до 15 кг
- чотири підлогові ролики для легкого переміщення
- для використання у добре вентильованих приміщеннях > 85 м³
- Тільки для внутрішнього використання з внутрішнім регулятором тиску газу (2 рівні тиску, манометр та тепловий запобіжник)
- Мінімальна відстань до легкозаймистих предметів: 1 м
Обсяг поставки:
- 1 х газовий обігрівач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: прибл. 42 x 73 x 34 см (ШxВxГ)
- Вага: близько 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 4.1 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 115 ₴






