Головні особливості:
-
Потужна: каталітична піч із потужним нагріванням із 3 рівнями та потужністю до 4200 Вт
-
Зручне управління: електричний розпал від батарейки ААА одним натисканням кнопки
-
Одразу готовий до використання: всередині є місце для газових балонів до 15 кг
Характеристики:
- Корпус з атмосферостійким порошковим покриттям у кованому вигляді
- Повна кришка газового балона
- Легкий доступ до газового клапана через кришку
- включаючи одноступінчастий регулятор низького тиску (підходить для використання в критих відкритих приміщеннях)
- підходить для використання з балонами зі зрідженим газом бутану або пропану до 15 кг (типи газу G30 і G31 та їх суміші)
- Категорія пристрою: I3B (пристрій може працювати з бутаном і пропаном при робочому тиску 50 мбар)
- макс. витрата газу: 305 г/год (G30) / 310 г/год (G31)
- Система запалювання: п'єзоелектрична з батарейкою ААА
- Тип газового балона: від 5 до 15 кг
- чотири підлогові коліщатка та три ручки (ліворуч, праворуч і ззаду) для легкого переміщення
- Мінімальна відстань до легкозаймистих предметів: 1 м
Обсяг поставки:
- 1 х газовий обігрівач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 42 x 73 x 48 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 10,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 4.2 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 10.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 750 ₴








