Головні особливості:
-
Потужна: каталітична піч із потужним нагріванням із 2 рівнями та потужністю до 4200 Вт
-
Зручне управління: електричний розпал від батарейки ААА одним натисканням кнопки
-
Одразу готовий до використання: всередині є місце для газових балонів до 15 кг
Характеристики:
- Тиск: 50 мбар
- підходить для використання з балонами зі зрідженим газом бутану або пропану до 15 кг (типи газу G30 і G31 та їх суміші)
- Категорія пристрою: I3B/P (пристрій може працювати з бутаном і пропаном при робочому тиску 50 мбар)
- Витрата: 305г/год
- Тип газового балона: до 15 кг
- чотири підлогові ролики та три транспортувальні корита для зручного переміщення
- Мінімальна відстань спереду до легкозаймистих предметів: 2 м
- Мінімальна відстань від сторін до стін: 1 м
Обсяг поставки:
- 1 х газовий обігрівач
- 1 х ААА батарейка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: прибл. 41,5 x 73 x 46 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 10,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 4.2 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴










