Головні особливості:
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat зігріває вас безпосередньо інфрачервоним випромінюванням
-
Cuddly: плоска та стильна нагрівальна панель для підвішування до стелі
-
Яскраве освітлення: світлодіодне декоративне освітлення теплого білого та холодного білого кольорів
Характеристики:
- Потужність: 600 Вт
- Ефективна площа: до 12 м²
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон регулювання температури: 0 - 45°C
- Температура поверхні: до 130 °C
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, а не пряме нагрівання повітря
- із захистом від перегріву
- Алюмінієвий корпус
- Клас захисту: IP52
- 98% перетворення енергії
- Пульт дистанційного керування: 2 батарейки типу ААА 1,5 В (не входять в комплект)
- Джерело живлення: 220 - 240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 x Розетка приймача
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 110,5 x 70,5 x 3,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 380 см
- Вага: приблизно 7,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 600 Вт |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 705 мм |
| Ширина | 1105 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 7.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 603 ₴










