Головні особливості:
-
Розумне опалення: нескладне керування Wi-Fi через додаток на Android або iOS
-
Маленьке сонце: інфрачервоний обігрівач для настінного монтажу для саду, балкона або тераси
-
Приємно, як сонце: IR Comfort Heat зігріє вас і ваших гостей корисними інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні.
-
Ефективність: два карбонових нагрівальних елемента потужністю до 2000 Вт.
-
Просто та зручно: 3 рівні потужності: 800, 1200 або 2000 Вт можна легко вибрати за допомогою пульта дистанційного керування.
-
Безпека: захист від атмосферних впливів за стандартом IPX4.
Характеристики:
- Тільки для зовнішнього використання
- Потужність: 800/1200/2000 Вт
- Корисна площа: до 20 м²
- Ефективна дальність: близько 5 м
- Клас захисту: IPX4 (захист від бризок води).
- немає фази прогріву, миттєво генерує тепло
- 3 рівні потужності
- Вуглецеві нагрівальні трубки
- Управління через додаток для смартфонів iOS та Android, за допомогою пульта дистанційного керування або безпосередньо на пристрої.
- Оптимальний розподіл тепла завдяки головці лампи, що нахиляється.
- Нагрівальні елементи створюють затишне, м'яке червоне світло.
- В комплект входить кріпильний матеріал для кріплення до стіни.
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 42 x 38 см (ØxВ)
- Діаметр головки: близько 40 см.
- Довжина кабелю: близько 160 см.
- Вага мотузки: близько 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 715 ₴









