Головні особливості:
-
Приємно, як сонце: IR Comfort Heat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
-
Потужність на ваш вибір: стельовий обігрівач із 3 рівнями потужності 800, 1200 та 2000 Вт
-
Просте керування: просте керування через сенсорний екран безпосередньо на пристрої або за допомогою пульта дистанційного керування
Характеристики:
- Потужність: 800 / 1200 / 2000 Вт
- Ефективна площа: до 40 м²
- Клас захисту: IP34
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- два карбонових нагрівальні елементи
- алюмінієвий корпус
- Алюмінієвий відбивач для оптимального розподілу тепла
- Світлодіодне світло: 1 Вт
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Живлення пульта дистанційного керування: 1 батарея CR2025 (3 В; в комплекті)
- Джерело живлення: 220-240В ~ 50/60Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 х ланцюг
- 2 гачки-карабіни
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 50 x 26 x 50 см (ШxВxГ)
- Мінімальна відстань до стелі: 50 см
- Мінімальна відстань до стіни: 25 см
- Мінімальна відстань до підлоги: 180 см
- Довжина ланцюжка: 55 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 165 см
- Вага: приблизно 4,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.65 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 4.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 486 ₴







