Головні особливості:
-
Затишне тепло: ІЧ-система ComfortHeat для цілеспрямованого інфрачервоного тепла без нагріву повітря
-
Карбоновий інфрачервоний нагрівальний елемент: високоефективний, довговічний та дуже швидко нагрівається.
-
Можливість розміщення у будь-якому місці: направлено тепло туди, де це необхідно
-
Просте керування: просте увімкнення та вимкнення за допомогою кнопки або пульта дистанційного керування
-
Вільний підвіс до стелі: з ланцюгом 50 см та карабінами
-
Потужність на вибір: 3 рівні потужності – 650, 1350 та 2000 Вт
-
Безпечне тепло на відкритому повітрі: захист від бризок з рейтингом IP24
-
Стильний та міцний: алюмінієвий корпус з порошковим покриттям
-
Світло у темряві: вбудована світлодіодна лампа, яка окремо вмикається
Характеристики:
- Потужність: 650/1350/2000 Вт
- Робочий діапазон: до 40 м ²
- Радіус дії: приблизно 5 м
- Ступінь захисту: IP24
- Немає фази нагріву, одразу виділяє тепло
- Два карбонові нагрівальні елементи
- Алюмінієвий корпус
- Алюмінієвий відбивач для оптимального розподілу тепла
- Світлодіодна лампа: 1 Вт.
- Потужність: 2000 Вт.
- Джерело живлення для пульта дистанційного керування: 1 батарея CR2025 (3 В, входить до комплекту постачання)
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х променистий обігрівач
- 1 х ланцюг
- 2 карабіна
- 1 x Пульт дистанційного керування (акумулятор)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 43 x 30 x 43 см (Ш x В x Г)
- Мінімальна відстань від стелі: 50 см
- Мінімальна відстань від стіни: 25 см
- Мінімальна відстань від підлоги: 180 см
- Довжина кабелю: приблизно 150 см.
- Вага: приблизно 3,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 951 ₴







