Головні особливості:
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас, ваші меблі та стіни здоровими інфрачервоними променями
-
Для зовнішнього використання: екологічно чисте джерело тепла і світла
-
Потужність: три рівні нагріву з потужністю до 2000 Вт
Характеристики:
- Потужність: 700 / 1300 / 2000 Вт
- Ефективна площа: до 40 м²
- Клас захисту: IP34
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Карбонові нагрівальні елементи
- 3 рівня нагріву
- Потужність світлодіода: 1,6 Вт
- Матеріали: алюміній
- міцний корпус із захисною решіткою
- довговічна конструкція
- тривалий час горіння
- безшумна робота
- легка збірка
- Вилка Schuko (клас захисту IP44)
- Пульт дистанційного керування: 2 батареї AAA (не входять в комплект)
- Джерело живлення: AC 220-240V ~50/60Hz
Обсяг постаки:
- 1 х стельовий обігрівач
- 1 х ланцюг
- 2 гачки-карабіни
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Діаметр: прибл. 60,5 см (Ø)
- Висота: приблизно 29 см
- Відстань до стелі: не менше 50 см
- Відстань від підлоги: не менше 180 см
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Довжина ланцюжка: приблизно 50 см (без карабіна).
- Вага: приблизно 2,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Глибина | 605 мм |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴







