Головні особливості:
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
-
Легко встановити: простий підвісний механізм для всіх стель
-
Легке керування: легке вмикання та вимикання за допомогою дистанційного керування
Характеристики:
- тільки для зовнішнього використання
- Потужність: 1800 Вт
- Ефективна площа: до 36 м²
- Клас захисту: IP24 (захист від сторонніх тіл від 12,5 Ø / бризкозахист)
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- включаючи дистанційне керування
- 3 рівня потужності: 800, 1000 або 1800 Вт
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 х ланцюг
- 4 кабельні стяжки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 24,5 см (ØxH)
- Довжина ланцюжка: приблизно 60 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 180 см
- Мінімальна відстань з боків: 25 см
- Мінімальна відстань до стелі: 50 см
- Мінімальна відстань до підлоги: 180 см
- Вага: приблизно 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 36 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1800 Вт |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 153 ₴









