Головні особливості:
-
Практичне тепло: IR ComfortHeat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями
-
Потужний: інфрачервоний нагрівальний елемент потужністю 2000 Вт
-
Надзвичайно низький рівень відблисків: вуглецева трубка з позолоченим покриттям із технологією MinimalGlare Heating Tube для мінімальної інтенсивності світла
-
Гнучкість: 9 рівнів нагріву, які можна вибрати, і 24-годинний таймер вимкнення для індивідуального відчуття тепла
-
Довговічний: надзвичайно ефективна карбонова нагрівальна трубка з алюмінієвим відбивачем
-
Інтуїтивно зрозумілий: просте керування за допомогою сенсорної панелі зі світлодіодним дисплеєм або дистанційного керування
-
Безпечний: використання поза приміщенням завдяки захисту від бризок води відповідно до IP65
-
Економія місця та гнучкість: просте встановлення на стіні, включаючи кронштейни, або використання як окремого пристрою
-
Регульована висота: вільно регульована підставка від 110 до 178 см
Характеристики:
- Перемикач увімкнення/вимкнення на задній панелі пристрою за допомогою тумблера
- Потужність: 2000 Вт
- Ефективна площа: до 40 м²
- Ефективна дальність: приблизно 2 - 4 м
- Ступінь захисту: IP65
- 9 ступенів нагріву
- Таймер відключення до 24 годин
- Корпус: литий алюміній
- висока точність наведення тепловиділення
- легко прикріпити до стіни за допомогою настінних кронштейнів, шурупів і дюбелів, що входять у комплект
- Не займає місця, оскільки встановлюється на висоті не менше 1,80 м
- Інфрачервоне тепло: цілеспрямоване випромінювання тепла людям і предметам, а не навколишньому повітрю
- телескопічна підставка
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x матеріал для настінного кріплення
- 1 * Підставка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри радіаційного обігрівача: приблизно 82 x 13 x 11 см (ШxВxГ)
- Розміри основи: приблизно від 86,5 x 110 до 178 см (ØxH)
- Довжина кабелю: приблизно 180 см
- Вага променистого обігрівача: приблизно 2,5 кг
- Основна вага: приблизно 3,6 кг
- Загальна вага: приблизно 6,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні, Захист від вологи |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 6.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴









