Головні особливості:
-
Індивідуальне налаштування: таймер з автоматичним відключенням від 1 до 9 годин
-
Приємно, як сонце: IR Comfort Heat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
-
Потужний і швидкий: пряме теплове випромінювання без тривалого прогріву завдяки високоефективному вуглецевому нагрівальному елементу
Характеристики:
- Вимикач на панелі управління
- Потужність: 1200 Вт
- Ефективна площа: до 24 м²
- Таймер: до 9 годин
- Інфрачервоне тепло: не нагріває повітря, але нагріває освітлені предмети
- Управління через панель управління або пульт дистанційного керування
- Клас захисту: IP65
- Основа з нержавіючої сталі
- Алюмінієвий корпус
- Алюмінієвий відбивач для оптимального розподілу тепла
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батареї AAA (не входять в комплект)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 23 x 94 см (ØxH)
- Довжина шнура живлення: приблизно 200 см
- Вага: приблизно 4,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні, Захист від вологи |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 4.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 520 ₴










