Головні особливості:
-
Чиста атмосфера: елегантний і сучасний елемент дизайну для саду та дому
-
Усі кольори: світлодіодне освітлення з 16 варіантами кольорів і чотирма режимами зміни кольорів
-
Простий у використанні: включає дистанційне керування з радіусом дії 3 м
Характеристики:
- світлодіодні лампочки
- Матеріал: PE + ABS
- Споживана потужність: 1,4 Вт
- Максимальний термін служби батареї: приблизно 15 годин
- Час зарядки батареї: прибл
- Живиться через USB-кабель для зарядки
Обсяг поставки:
- 1 x Light Cube
- 1 x USB-кабель для зарядки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри світлового куба: приблизно 40 x 40 x 40 см (ШxВxГ).
- Довжина USB-кабелю для зарядки: приблизно 1,5 м
- Вага легкого куба: приблизно 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Вага | 4200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 400 см |
| Висота | 400 см |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 530 ₴









