Головні особливості:
-
Зручне керування: керування через Wi-Fi через застосунок blumfeldt.
-
Круглий рік: захист від бризок і зими завдяки класу захисту IP44.
-
Просте керування: на відстані до 20 метрів через з'єднання Wi-Fi.
-
Гарна фіксація: завдяки стійкому шипу
-
Повна потужність: загальна потужність 3680 Вт.
Характеристики:
- Чотириходова розподільна розетка для зовнішнього застосування.
- Корпус: полірезин
- доступний із довжиною кабелю 1,5, 3 і 5 метрів
- Керування Wi-Fi через застосунок Blumfeldt.
- Дальність під'єднання Wi-Fi: до 20 м (у разі несправжньої сигнальної лінії)
- Клас захисту IP44: бризкозахищений і зимовостійкий.
- Можна використовувати цілий рік
- включно з наземним шипом
- Штучний камінь із імітацією граніту.
- Форма: дуло дерева
- до 3680 Вт загальної потужності
- Потужність на розетку: 16 А/250 В
- Електроживлення: 220–240 В~/50-60 Гц.
Обсяг постачання:
- 1 х садова розподільна розетка
1 х наземний шип
Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 25 х 23 х 25 см (ШхВхГ)
- Вага: приблизно 3,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 763 ₴







