-5%

Годинник настінний Blumfeldt Casa Chic Queensway (10039366)
3 999 ₴
3 799,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10039366
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Стильний: зі старовинними стрілками та римськими цифрами
-
Міцний: завдяки міцному металевому каркасу
-
Безшумний: немає дратівливих цокаючих звуків
Характеристики:
- Настінні металеві годинники
- Урожай руки
- римські цифри
- Кварцовий механізм
- Працює від батарейок
- мовчки
- Живлення: батарейка АА (не входить в комплект)
Обсяг поставки:
- 1 х настінний годинник
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 76 x 3 см (ØxD).
- Вага: приблизно 2,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр | 760 мм |
| Вага | 2.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799,05 ₴






