Головні особливості:
-
Повністю автоматична консервна банка для консервування продуктів, приготування супів або розігріву та підтримки тепла гарячих напоїв
-
Незалежний від кухонної плити завдяки потужному нагрівальному елементу потужністю 2000 Вт
-
Велика місткість: 16-літрова ємність для консервування до 7 літрових банок
Характеристики:
- Міцний матеріал: горщик для консервації з шліфованої нержавіючої сталі
- Автоматичне вимкнення: пристрій автоматично вимикається після закінчення таймера
- Підходить для використання в банках, що закручуються, або в банках з гумовими кільцями
- практичні прохолодні ручки для перенесення для зручного перенесення
- Попередження про низький рівень води
- Зберігання кабелю в основі пристрою
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х горщик для консервації
- 1 x вставна стійка
- 1 х монтажний матеріал
Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 46 x 38 x 43 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри: приблизно 34 x 19 см (ØxH).
- Вага: приблизно 3,7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Терморегулятор, Відсік для шнура |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 380 мм |
| Об`єм | 16 л |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 3.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 715 ₴






