-5%

Стерилізатор/машина для консервування Klarstein KonfiStar 60 Digital (10034241)
8 034 ₴
7 632,30 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034241
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Смачно в склянці: консерватор для консервування фруктів, овочів, ковбасної суміші, варення або м'ясних страв
-
Міцний і безпечний: кришка з нержавіючої сталі з системою блокування, вміст надійно залишається в каструлі
-
Простий у використанні: можна встановити температуру від 30 до 100 °C і час приготування від 1 до 180 хвилин.
Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Управління за допомогою двох регуляторів управління
- Цифрові дисплеї для цільової температури, температури і таймера
- Діапазон температур: від 30 до 100 ° C
- Таймер: від 1 до 180 хвилин
- Функція збереження тепла
- Номінальний об'єм: 60 літрів
- Корисний об'єм (рівень заповнення «Макс»): 50,5 л.
- Таблиця консервування в інструкції
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х горщик для консервації
- 1 х стійка для зберігання
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл.45 x 75 x 40 (ШхВхГ)
- Вага: близько 7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Терморегулятор, Відсік для шнура |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Об`єм | 60 л |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 632,30 ₴







