Головні особливості:
-
Електрична консервна машина потужністю 2000 Вт
-
Ємність бака 27 літрів з максимальною місткістю 20 літрів - приблизно для 14 банок для консервування по 1 літру
-
Регульований таймер на 120 хвилин і дві термоізольовані пластикові ручки
Характристики:
- постійний контроль температури (30°-100°C)
- Клас захисту IP: IPX3
- Вставте стійку
- закрита основа горщика
- прихований нагрівальний елемент
- Захист від перегріву
- Світловий індикатор
- нековзкі гумові накладки
- Джерело живлення: AC 230V, 50Hz
Обсяг поставки:
- 1 х горщик для консервації
- 1 x вставна стійка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характристики:
- Розміри: приблизно 46 x 47 x 42 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,10 м
- Вага: приблизно 4,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Терморегулятор, Відсік для шнура |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 470 мм |
| Об`єм | 27 л |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 4.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 860 ₴







