Головні особливості:
-
Енергоефективний газовий обігрівач для патіо, веранди або активного відпочинку
-
для роботи з газовим балоном 5 або 11 кг з пропаном / бутаном - до 11 кВт (800 г/год) теплової потужності
-
механічний п'єзопідпал, вбудований захист від перекиду та термопара
Характеристики:
- Потужність: 5000 Вт
- Потужність: 11000 Вт
- Тиск газу: макс. 50 мбар
- відповідні гази: пропан, бутан і суміші
- Теплове випромінювання через рефлектор
- попередньо зібраний з’єднувальний шланг
- оптимальна ефективність
- лотки для транспортування з гумовим покриттям
- Ремінь безпеки
- Захисне покриття: з поліуретановим покриттям, УФ-стабілізоване, стійке до погодних умов і міцне
Обсяг поставки:
- 1х газовий обігрівач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Діаметр обігрівача: 37 см (Ø)
- Діаметр основи: 46 см (Ø)
- Мінімальна відстань: 100 x 100 см (навколо)
- Зріст: 136 см
- Вага: прибл 17 см
- Вага захисної кришки: приблизно 600 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 355 ₴




